Naujienos

Prokurorų požiūris į Lietuvos Respublikos prokuratūros reformą

1103_smallKviečiame susipažinti su Gintauto Valicko ir Kristinos Vanagaitės straipsniu apie prokurorų požiūrį į Lietuvos Respublikos prokuratūros reformą.

Straipsnis buvo atspausdintas Teisė / Mokslo darbai, 2014, t. 91, p. 7–19.  Jį galima rasti ir parsisiųsti pdf formatu) šiuo adresu: http://www.zurnalai.vu.lt/teise/article/view/3376

Apie prokurorų profesinės sąjungos vertybes

Spausiname Juliaus Rėksnio atsakymą dėl straipsnio 'Lietuvos Ryte'.

Bendra_m

         Dėl straipsnio „Lietuvos ryte“ 2015-02-27 d. prokuratūros elektroniniame pašte atsirado PPS narių ir ne tik, norinčių padiskutuoti apie PPS tikslus, kritiką generaliniam prokurorui, ką apie mus pagalvos paprasti žmonės ir pan.

      Nesiveldamas į ilgas diskusijas , norėčiau atkreipti dėmesį į keletą momentų. Pirmiausia noriu paminėti, jog, diskusija yra sveikintinas dalykas, tačiau diskutuojant reikia mokėti išklausyti visas nuomones ir jas pagrįstai atsakyti. Kol kas mačiau penkių žmonių nuomones, todėl trumpai išdėstysiu savo poziciją iškeltais klausimais.

Skaityti daugiau...

Pranešimas dėl prokurorų profesinės sąjungos 2015-02-20 susirinkimo

1107_small2015 m. vasario 20 d. Birštone vyko visuotinis Prokurorų profesinės sąjungos susirinkimas.

Pirmininko S.Kasiulio kvietimu prof. hab. dr. Egidijus Aleksandravičius (Vytauto Didžiojo universitetas) dėstė gilias ir argumentuotas įžvalgas „Lietuvių tapatybės suvokimas teisėje“. Auditorija turėjo tiek daug diskusinių pastebėjimų vienai profesoriaus E. Aleksandravičiaus minčiai, kad ne kalba, ne papročiai, net ne etninė kilmė, o būtent teisės - Konstitucijos besąlygiškas pripažinimas gali būti skiriamasis ne tik valstybės, bet tautos bruožas, kad vietoje planuoto trumpo pranešimo, diskusija užtruko daugiau kaip valandą. Profesorius E. Aleksandravičius buvo išlydėtas gausiais plojimais, o kiekvienas dalyvis turėjo gerą progą sustiprinti savo tikėjimą teisės viešpatavimu.

Skaityti daugiau...

Puslapis 3 iš 16

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.