Naujienos

Informacija dėl atsistatydinimo

articlesProkurorų Profesinės Sąjungos (toliau tekste – PPS) Taryba informuoja, kad susiklosčius aplinkybėms dėl generalinio prokuroro skyrimo galimų interpretacijų ir manipuliacijų PPS vardu, siekiant išvengti konfrontacijos prokurorų bendruomenės tarpe ir netrikdyti PPS veiklos 2015-06-08 d. Stasys Kasiulis atsistatydino iš PPS Pirmininko pareigų.


Skaityti daugiau...

Prokurorų požiūris į Lietuvos Respublikos prokuratūros reformą

1103_smallKviečiame susipažinti su Gintauto Valicko ir Kristinos Vanagaitės straipsniu apie prokurorų požiūrį į Lietuvos Respublikos prokuratūros reformą.

Straipsnis buvo atspausdintas Teisė / Mokslo darbai, 2014, t. 91, p. 7–19.  Jį galima rasti ir parsisiųsti pdf formatu) šiuo adresu: http://www.zurnalai.vu.lt/teise/article/view/3376

Apie prokurorų profesinės sąjungos vertybes

Spausiname Juliaus Rėksnio atsakymą dėl straipsnio 'Lietuvos Ryte'.

Bendra_m

         Dėl straipsnio „Lietuvos ryte“ 2015-02-27 d. prokuratūros elektroniniame pašte atsirado PPS narių ir ne tik, norinčių padiskutuoti apie PPS tikslus, kritiką generaliniam prokurorui, ką apie mus pagalvos paprasti žmonės ir pan.

      Nesiveldamas į ilgas diskusijas , norėčiau atkreipti dėmesį į keletą momentų. Pirmiausia noriu paminėti, jog, diskusija yra sveikintinas dalykas, tačiau diskutuojant reikia mokėti išklausyti visas nuomones ir jas pagrįstai atsakyti. Kol kas mačiau penkių žmonių nuomones, todėl trumpai išdėstysiu savo poziciją iškeltais klausimais.

Skaityti daugiau...

Puslapis 3 iš 16

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.