Parama profesinės sąjungos veiklai

Dėl 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio paramos

Prokurorų profesinės sąjungos veiklai

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Paramos ir labdaros įstatymu galite teikti paramą ir tai jums papildomai nieko nekainuos.

Kiekvienam gyventojui, mokančiam gyventojų pajamų mokestį, įstatymas suteikia teisę iki 2% mokėtino Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skirti paramai.

Jums tereikia užpildyti prašymą – formą FR0512 v.2 ir iki 2013m.gegužės 1d. pateikti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) teritoriniam skyriui asmeniškai arba išsiųsti paštu.

Ranka pildomomis prašymų formomis aprūpina VMI teritoriniai skyriai.

Rekomenduojame teikti prašymus per elektroninę deklaravimo sistemą (EDS), kuri šiemet yra patobulinta ir patogu prašymą užpildyti tiesiog internete. Sistema padės išvengti klaidų, persiuntimas nekainuos, nenaudodami popieriaus, tausosime gamtą.

Norėdami pateikti Prašymą, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) http://deklaravimas.vmi.lt, ir pasirinkite funkciją “Pildyti portale

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302594202

Paramos gavėjo pavadinimas: Prokurorų profesinė sąjunga

Buveinės adresas: Kranto g. 2A, Grigiškės, LT-27104 Vilnius

Jei reiktų papildomos informacijos prašome kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 600 58706

Paremkite šiandien.

Nedelskite, nes prašymai priimami tik iki gegužės 1 d.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.