Prokurorų profesinės sąjungos sąskrydis 2016

Smagus prokuratūros darbuotojų savaitgalis “Gojuje”

foto-7-2016 Birželio 10-12 dienomis, Kėdainių rajone, “Gojaus” sodyboje, įsikurusioje vaizdingose Nevėžio apylinkėse, vyko prokuratūros darbuotojų ir jų šeimos narių sąskrydis. Sąskrydį organizavo Prokurorų profesinė sąjunga.

Nepabūgę lietingo ir vėjuoto oro į “Gojaus” sodybą sugužėjo kelios dešimtys prokuratūros  darbuotojų iš įvairių miestų. Visus sąskrydžio dalyvius pasveikino Profesinės  sąjungos pirmininkas Julius Rėksnys. Penktadienio vakarą sąskrydyje apsilankė generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ir jo pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas. Sąskrydžio dalyviams jie linkėjo gero oro ir sveiko sportinio azarto, kartu žiūrėjo futbolo rungtynių transliaciją bei dalyvavo totalizatoriuje. Beje, teisingai rezultatą atspėjo net penki žiūrovai.

Nors oras pirmąją šeštadienio dienos pusę nebuvo palankus varžyboms, sąskrydžio organizacinio komiteto nariai Mindaugas Taškūnas ir Olga Nebračnaja nuobodžiauti neleido.  Rikiavosi eilė norinčiųjų išbandyti savo taiklumą pneumatiniu ginklu šaudant į taikinį. Žaidimas “Šarados” atskleidė kolegų aktorinius talentus ir pasėjo juoko virusą: Aurelijus Navickas buvo nepakartojamas atlikėjos Lady Gaga atspindys, Giedrius Šalaševičius originaliai parodė valdžios hierarchiją, tačiau bene ilgiausiai spėti teko  Eugenijaus Papučkos linksmai pavaizduotas šakutes…

Po pietų, pragiedrėjus orui, suaugusieji ir vaikai būrėsi į komandas ir dalyvavo estafetėse. Pasukti galvas teko Protų mūšyje, kurio klausimai buvo neeiliniai, tačiau praturtino žiniomis.

Sąskrydį vainikavo dalyvių įvertinimas medaliais ir padėkomis, na o šiuokart nugalėtojų taurė iškeliavo į Suvalkiją kartu su šauniai pasirodžiusia “Sūduvių” komanda. Vakare visus linksmino muzikos grupė “Docentai”.

        foto-5-2016     foto-2-2016     foto-8-2016

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.