Naujienos

Prokurorų profesinės sąjungos viešas kreipimasis į Lietuvos Respublikos Prezidentę ir Lietuvos Respublikos Seimą

articles       Prokurorų Profesinė Sąjunga pritaria Respublikos Prezidentės nuomonei, kad dabartinis Lietuvos Respublikos Generalinis prokuroras nepateisino lūkesčių ir neužtikrino efektyvaus ir veiksmingo vadovavimo Lietuvos Respublikos prokuratūros sistemai. Šių metų birželio mėnesio pradžioje baigiasi dabartinio Generalinio prokuroro kadencija. Įvertindami Generalinio prokuroro profesionalumo, nepriklausomumo ir vadybinių gebėjimų svarbą organizuojant ir vadovaujant visai Respublikos Prokuratūros sistemai, raginame atsakingas valstybės institucijas užtikrinti, kad nauju Generaliniu

Skaityti daugiau...

Prokurorų profesinės sąjungos atstovų susitikimas su Lietuvos Respublikos Prezidente

2014 m. rugsėjo 15 d. vyko Prokurorų profesinės sąjungos (PPS) atstovų susitikimas su Lietuvos Respublikos Prezidente. Jo metu buvo aptarta prokuratūros veikla, daug diskusijų sukėlusi reforma, išsakyti pastebėjimai.

Susitikime Prezidentė išreiškė nuomonę, kad pati prokurorų bendruomenė, turi būti atsakinga už kokybiškai naują ikiteisminio tyrimo organizavimą, valstybinio kaltinimo palaikymą, viešo intereso gynimą, atsikratant sovietinio baudžiamojo persekiojimo reliktų.

Skaityti daugiau...

Prokurorų profesinės sąjungos sąskrydis

img_0074-2

       Praėjusį savaitgalį¸ Klaipėdos rajone, Karklėje, vyko Prokurorų profesinės sąjungos sąskrydis. Jo metu buvo parodytas didelis dėmesys šeimai ir vaikams. Sąskrydžio metu buvo surengta akcija – dalyviai pakviesti paremti šeimą, ištiktą nelaimės.

Skaityti daugiau...

Puslapis 4 iš 16

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.